Доброго дня!
Зробив замовлення на запчастини до рейсмуса sturm TH14203.
Це була субота 10.30 годин дня.
ОЧІКУВАННЯ!!!
І як за правило, думав що менеджер вийде зі мною на зв'язок вже у понеділок, ми з ним обговоримо деталі замовлення і оплату, потім його відправлять, і я його отримаю вже середа-четвер.
РЕАЛЬНІСТЬ.
На зв'язок зі мною вийшов пан Артем через годину, уточнив моє замовлення, надав поради по комплектації, пояснив деталі яких я не знав, зібрав замовлення, сформував посилку та був готовий до відправки вже через годину, про що написав повідомлення та надіслав фото пакування. В процесі розбирання рейсмуса виявилось що необхідні ще додаткові деталі, про що терміново повідомив пана Артема, він у свою чергу зупинив відправку, надав роз'яснення по запчастинам, розпакував відправлення додав запчастини, зробив фото замовлення все запакував і через хвилини все було готово до відправки. Я добряче поморочив мізки пану Артему, на додачу до всього я ще й змінив форму оплати. Артем Вікторович прийняв все спокійно, чемно погодився.
РЕЗУЛЬТАТ!
Наступного дня в неділю моє замовлення було у моїх руках. Все виконано на всі 101%. Швидко, оперативно, якісно, професійно!
Раджу до здійснення купівлі і замовлень у Вашому магазині всім, хто бажає швидко отримати товар, отримати професійну консультацію.
При наступній потребі в запчастинах, буду одразу замовляти у Вашому магазині, без вагань.
Бажаю Вам гарних продаж!